BER - Biuro Rachunkowe

22 378 01 09

Biuro Ekonomiczno Rachunkowe

Oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo dla przedsiębiorców w zakresie księgowości oraz kadr i płac.

Wydarzenia

  • 2017-08-29 OUTSOURCING KADROWO PŁACOWY !

    Zapraszamy do współpracy firmy, które nie mają własnego działu kadr, albo potrzebuje on wsparcia. Prowadzimy zdalną obsługę kadrową, oraz...

O Nas

Biuro Ekonomiczno - Rachunkowe Jolanty Ihnatowicz - Bogucińskiej oferuje kompleksową obsługę i doradztwo dla przedsiębiorców w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Nasze usługi skierowane są do spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, osób fizycznych prowadzących działalność, stowarzyszeń, fundacji oraz wspólnot mieszkaniowych.  W celu zapewnienia jak najszerszego spektrum usług nawiązaliśmy stałą współpracę z prawnikiem, notariuszem a także specjalistą ds. szkoleń BHP. Oferujemy także pomoc w doborze, pozyskaniu i rozliczaniu dofinansowań unijnych.  Dzięki temu Nasi Klienci w jednym miejscu otrzymują szeroki zakres usług zyskując tym samym czas i spokój.
 
BER prowadzi aktywną działalność od 1991 roku, obejmującą również doradztwo podatkowe na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych dokonanego przez Ministra Finansów pod numerem 07699. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi Klientów zatrudniamy tylko profesjonalną kadrę. Wszyscy Nasi pracownicy to eksperci z bogatym doświadczeniem zawodowym i odpowiednim przygotowaniem merytorycznym.  Jednocześnie stale poszerzamy wiedzę uczestnicząc na bieżąco w szkolenia, głównie w tych organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie OC.
 
 W BER kładziemy duży nacisk na komfort współpracy. Oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Świadczymy wszystkie usługi zarówno w siedzibie BER jak i w siedzibie Klienta. Gwarantujemy odbiór dokumentów od Klienta oraz załatwianie w jego imieniu wszelkich spraw w instytucjach państwowych (np. US, ZUS).
 
Nasza oferta jest skierowana do firm działających na obszarze Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Błonia, Pruszkowa, Piastowa, Żyrardowa, Radziejowic, Żabiej Woli. Nawiązujemy również współpracę z firmami na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym w całej Warszawie. Mamy także doświadczenie w obsłudze firm o rozproszonej strukturze, posiadających swoje oddziały poza województwem mazowieckim.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.